[27.02.2024] Meesapteekrite kokkutulek

Eesti Farmaatsia Seltsi kutsub osalema järjekordsele farmaatsia meeste kokkutulekule, mis toimub 23.-24. märtsil Järvamaal, et üle pika aja taas kohtuda või hoopis omavahel alles tuttavaks saada. Koguneme Wittensteini Tegevusmuuseumis ja sealt liigume koos edasi Toosikannu puhkekeskusesse, kus on plaanis veeta meeleolukas õhtu. 

Viimane Eesti farmaatsia meeste kokkutulek toimus 2015. aastal. Kohtusime toona Tartus, külastasime Farmaatsia instituuti ja seejärel suundusime edasi lõuna poole.

Vahepealse ajaga on meie ridadega liitunud ligi 40 uut kolleegi. Kahjutundega tuleb tõdeda, et meie seas on ka lahkunuid.

Selline see eluringkäik juba on ja seetõttu ongi oluline omavahel aegajalt kohtuda, suhteid luua ja arendada. Ravimite maailm on eriline ja sõltumata sellest, kes kus täpselt töötab on meie omavaheline kokkuhoidmine ja koostöö vajalik. Seda ikka meie eriala hüvanguks!

Meie kokkutuleku õnnestumiseks on oluline võimalikult suurearvuline kolleegide osavõtt. Seetõttu palun jagage kutset ja infot oma meesproviisoritest ja -farmatseutidest kursuse- ja töökaaslastega, kellega koostööd teete ja kutsuge sõber üritusele kaasa. Manusest leiate ürituse ajakava. 

Registreerimine on avatud kuni 15.03.2024, hilisem registreerimine on võimalik vaid eraldi kokkuleppel. Kokkutuleku osavõtutasu on 60 eurot, millega katame toitlustuse ja ööbimise kulud.

Andke oma osavõtust märku siin: https://forms.gle/ZP2ZhmMsBDyeucLk7

Osavõtutasu palume tasuda registreerimisega üheaegselt Eesti Farmaatsia Seltsi arvelduskontole: EE032200221007134541 (Swedbank). Selgituseks kirjutage: osaleja(te) ees- ja perekonnanimiMeeste kokkutulek

Lisaküsimuste korral võtke ühendust e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Jooksev info on leitav Facebooki ürituse alt https://fb.me/e/3zsm2lvEA

 

teate edastaja Eesti Farmaatsia Selts