Haiglaapteekrite pädevuse hindamine 2022

Prindi e-posti aadress

Head haiglaapteekrid!

Eesti Haiglaapteekrite Selts korraldab regulaarselt haiglas töötavate proviisorite ja farmatseutide pädevuse hindamist.

Pädevuse hindamine on vabatahtlik protsess, millega EHAS tunnustab sarnaselt teiste meditsiinivaldkonna erialadega kutsealaste oskuste ja teadmiste taset ning panust eriala arendamisesse. Pädevuse hindamise peamiseks eesmärgiks on toetada haiglaapteekri pidevat enesearengut, erialaste kompetentside tõstmist ja elukestvat õpet – need on olulised faktorid ka haiglafarmaatsia kui eriala tulemuslikuks toimimiseks ning jätkusuutlikkuse tagamiseks.

Käesoleval aastal on pädevusdokumentide esitamise tähtajaks 24.10.2022 (k.a.) .

Pädevuse hindamise protseduur on kompleksne tegevus, mille käigus võetakse arvesse taotleja töökogemust ja igapäevaseid ülesandeid, läbitud täienduskoolitusi, panustamist erialasesse arendustegevustesse, osalemist õppe- ja teadustöös jne. Hinnatavate parameetrite mitmekesisus annab võimaluse kategooria omandamiseks kõikidele haiglaapteekritele. Hindamine realiseerub pädevuspunktide skooriga, mille alusel omistatakse taotlejale seltsi juhatuse otsusega vastavalt proviisori või farmatseudi teine, esimene või kõrgem kategooria kehtivusega 5 aastat ning väljastatakse seda tõendav tunnistus. Pädevuse hindamine ei eelda kategooria taotleja kuulumist Eesti Haiglaapteekrite Seltsi. EHAS pädevuse hindamise korra ja vajalikud dokumendivormid leiate meie kodulehelt (tegevus - > pädevuse hindamine).

Dokumendid esitada elektroonselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Täiendav info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Haiglaapteekrite pädevuse hindamise statistika (seisuga 12.2021)

  • Saada meile kodulehega seotud küsimus või ettepanek!