• Esileht
  • Uudised
  • Turvaelementide üleminekuperiood lõpeb 1. september 2020

Turvaelementide üleminekuperiood lõpeb 1. september 2020

Prindi e-posti aadress

Edastame Ravimiameti kirja.

Lugupeetud koostööparter

Ravimipakendite turvaelementide kontroll on toimunud ravimikäitlejate poolt alates 9. veebruar 2019. REKS-i ja Ravimiameti koostöös oleme läbi viinud pilootprojekti, mille tulemused näitavad, et ravimite ehtsuse kontrollimise põhimõtted on käitlejatele selgeks saanud ja infosüsteemide liidestamine on läinud edukalt. Täname veelkord kõiki, kes leidsid võimaluse pilootprojektis osalemiseks. Otsustasime ühiselt erinevate osapooltega, et ravimipakendite turvaelementide üleminekuperioodi lõpuajaks jääb 1. september 2020.

Kirjale on lisatud juhendid, mida on varasemalt täiendatud erialaorganisatsioonide tagasiside ja lisaks pilootprojekti tulemuste põhjal.

Tuletame  meelde, et mitteaktiivse ainulaadse identifikaatoriga ravimipakendite väljastamine ei ole  pärast üleminekuperioodi lõppemist enam lubatud. Võimalikud erandolukorrad on täpsemalt lahti kirjutatud juhendis.

Täiendavate küsimustega palun pöörduda e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lugupidamisega

 

Teet Eomäe
spetsialist

Inspektsioonibüroo

Järelevalveosakond
Ravimiamet
Tel 737 4140
Faks 737 4142
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Nooruse 1
50411 Tartu
www.ravimiamet.ee

Lisad:

1)  Võltsingute edastamise juhend

2)  Kohustuste juhend

  • Saada meile kodulehega seotud küsimus või ettepanek!