TÜ Kliinikum, SPETSIALIST (FARMATSEUT/ÕDE) APTEEKI

spetsialist 2024
 

Tartu Ülikooli Kliinikumi apteegi logistika osakond ootab oma meeskonnaga liituma täistööajaga spetsialisti. Tööaeg E-R kell 8-16.

Peamiseks tööülesanneteks on kauba vastuvõtu ja väljastamise dokumentide vormistamine, ostutellimuste kontroll ja käsitlemine, lao andmebaasi haldamine ja raportite koostamine, igapäevane suhtlus kauba tarnijate ja tellijatega ning dokumentide haldus.

Kandideerijalt eeldame farmatseudi või õe erialast haridust, koostöövalmidust, head suhtlemisoskust, kohusetundlikkust, ausust, täpsust, head pingetaluvust ja arvutioskust.

Kasuks tuleb varasem laoprogrammidega töötamise kogemus ja inglise keele oskus.

Kandideerijale pakume stabiilset tööd uues kaasaegses töökeskkonnas, sõbralikku ja toetavat kollektiivi, koolitusvõimalusi, lisapuhust 7 kalendripäeva ja põhipalka 2045 eurot kuus ning võimalusel lisatasu.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lisainfot jagab vanemspetsialist Krista Jõgela telefoni 731 8304 või e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel.

https://www.kliinikum.ee/toopakkumised/spetsialist-apteeki/