Eesti Farmaatsia Seltsi suveseminar 2.-3.juunil 2012 Apr 10

Jana Lass · Kommentaarid: 0

Hea EHAS liige!

 

Meil on hea meel Sind kutsuda aasta suurimale apteekrite ja farmaatsia valdkonna inimeste kokkusaamisele! Traditsiooniline Eesti Farmaatsia Seltsi Suveseminar toimub 2.-3. juunil 2012 kaunis Toosikannu Puhkekeskuses Raplamaal ja on järjekorras juba 49.


Suveseminaril toimub Eesti Farmaatsia Seltsi üldkogu – kord aastas toimuv Seltsi üldkoosolek. Üldkoosolekul antakse ülevaade Seltsi senisest tegevusest ja edasistest plaanidest, tutvustatakse ja hääletatakse uut põhikirja ja arutatakse muid olulisi küsimusi.

2. sessioonis käsitletakse 2012 aastal valmivat apteegiteenuse kvaliteedijuhist. Juhise koostamise tingis asjaolu, etelanikkonna nõudlikkus apteegiteenuse suhtes on suurenenud, samuti on suurenenud apteekrite endi nõudlikkus oma eriala vastu. Töögrupis osalenud proviisorid tutvustavad juhise olulisi aspekte, peale mida toimub paneeldiskussioon. 
3. sessioon on pühendatud 
590 aasta möödumisele Tallinna Raeapteegi esmamainimisest. Kavas on ettekanded Raeapteegi ajaloost, Raeapteegi muuseumist ning viimastel aastatel ilmunud raeapteeker Melchiori lugudest.
 
Seminaril toimub ravimitootjate ja apteegikaupade näitus, kus on võimalik tutvuda tooteuudistega ning vahetada infot tootjate esindajatega. Kirja lisas on leitav ürituse täpsem programm.

 

Eesti Farmaatsia Seltsi suveseminar annab hea võimaluse kohtuda meeldivas keskkonnas oma kursusekaaslaste, õppejõudude, endiste ja praeguste töökaaslastega. Osalema on oodatud kõik farmaatsiaalal tegutsevad inimesed, sõltumata EFS-i liikmelisusest. Eelmisel aastal võttis EFS suvepäevadest osa üle 200 apteekri ja farmaatsiaalal tegutseva inimese!

 

Suveseminarile registreerumiseks saatke osaleja nimi, kõrgkooli lõpetamise aasta, töökoht, e-posti aadress ja telefoni nr aadressile  suveseminar@efs.ee , arvega tasumisel teatage ka arve saaja rekvisiidid.  Lisainfo: 51 36 557 – prov. Piret Uibokand või 53 06 3530 – prov. Kristiina Sepp

 

Osalemistasu koos majutusega tasudes enne 15. aprilli 2012 – 30.- €,  pärast seda – 35.- € Osalemistasu ilma majutuseta (ööbimiseta või telkimisega) - 20.- € 
Osavõtutasu kanda Eesti Farmaatsia Seltsi arveldusarvele 221007134541, selgituseks osaleja nimi.


Registreeru EFS suveseminarile ja teavita seminarist ka oma töö- ja kursusekaaslasi!

PS! Eelneval kokkuleppel on võimalik kohale tulla juba 1. juuni õhtupoolikul ja korraldada kursusekokkutulekuid või muid mõnusaid koosviibimisi kutsekaaslaste seltsis.

Päikeseliste tervitustega,

EFS suveseminari korraldustoimkond

e-post: suveseminar@efs.ee

Lisainfo: www.efs.ee ja www.toosikannu.ee

Ürituse programm EFS_Suveseminar_2012_programm.pdf

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar