Ühisseminar "Kliiniline toitmine" Jan 15

markourbala · Kommentaarid: 0

14. jaanuaril 2015 toimus Tartus, Atlantise konverentsikeskuses kolme seltsi EHAS, ESTSPEN ja EAIÜ ühisseminar teemal Kliiniline toitmine. 

Seminarist võttis osa ligi 70 inimest, kellest oli umbes 30 Eesti Haiglaapteekrite Seltsi liiget, 30 Eesti Anesteesia-ja Intensiivravi Õdede Ühingu liiget ja lisaks osalesid ka arstid ja teised huvilised. Põhilektoriteks olid anestesioloog dr. Triin Jakobson-Forbes ja sisearst-resident Hanna-Liis Lepp Eesti Kliinilise Toitmise Seltsist. Loengud käsitlesid: alatoitumuse hindamist, parenteraalset ja enteraalset toitmist, ERASe protokolli ja kodust parenteraalset toitmist. 

Seminari üheks eesmärgiks oli tõhustada koostööd erinevate erialaspetsialistide vahel, seetõttu keskendus seminaripäeva teine pool toitmismeeskonna tegevusele ja ülesannetele. Lisaks eelnimetatud lektoritele rääkisid apteekri ja õe rollist toitmismeeskonnas proviisor Anne-Grete Märtson ja intensiivraviõde Piret Kleemann. 

Seminaripäev oli tihe, kuid ettekanded olid põnevad ja andsid ideid ja motivatsiooni senisest tõhusamaks koostööks tulevikuks. 

 Aitäh kõikidele osalejatele ja seminari toetajatele!


Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar